FARKLI KARGOLARIN YOLUNU GÖZLEME DEVRİ BİTTİ
KARGOLARINIZIN BİRİ 3 DİĞERİ 13 GÜNDE GELMEZ
YÜZLERCE TEDARİKÇİ, TEK KARGO, TEK MUHATAP
Kategoriler
  0.00 TL | 
ALLPARA 0.00 TL
PEDALL 0.00 TL
BADALL 0
Merhaba

Eğer bu sayfayı okuyorsanız mutlu müşteriler hedefiyle çıktığımız yolculuğun hikayesiyle tanışmak üzeresiniz demektir.

Gelin “Size En Yakın Alışveriş Sitesi” olma yolculuğumuzu beraber keşfedelim.

Allkaria.com'un bağlı olduğu Kaplan ve Karyalı şirketler grubu olarak bizler Bodrum ve çevresi Ege yörelerinde "Önce tanış olalım, müşterimizi mutlu edelim, tüm müşterilerimiz ailemizin bir ferdi olsun, elbette ticaretimiz gelişir." motivasyonuyla, 25 yıldır "doğru ve dürüst" ticaretimizi sürdürmekteyiz.

hakkimizda1

Dile kolay, çeyrek asır boyunca yaptığımız bu ticaretten öğrendiğimiz bir çok şeyi de, Bodrum yerelinde tüm Türkiyemiz genelinde taşıma cesaretini de yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz verdi.

Daha doğru, daha sürdürülebilir, daha verimli ve gerçek bir iş modeli nasıl olur çabasından da allkaria.com doğdu.

Güven, samimiyet, emek, çaba;

allkaria.com bir ürün ile müşteri arasında geçen süreçlerin tümünü yeniden yorumlayan, geçmişin bilgileri ile günümüz gerçeklerini, imkanlarını bir araya getirip faydasız maliyetleri ortadan kaldırmak, manipülasyona ihtiyaç duymadan ticaret yapabilmek, verim ve müşteri memnuniyeti odaklı yeni bir iş modelidir. Fakat geleneksel ile bağlarını koparmamış, gelenekselin sağladığı tüm bilgi ve kanalları da içinde barındıran bir iş modeli. Bu iş modelinin bir özelliği de tüm sistem çalışırken, eski ve yeninin, en yeniyle test edile edile inşa edilmiş olmasıdır.

hakkimizda2

İşte allkaria.com yolculuğu bu motivasyonlar ve heyecan ile 2016 yılında başladı. 29 Ekim 2020 tarihinde fiilen kapılarımızı açtık. O günden bu yana da iş geliştirmelerimiz aralıksız sürüyor.

Bugün karşınızda güvenle, samimiyetle ve konforla alışveriş yapabileceğiniz, hayatınızda olmasından memnun olacağınız, çocuğunuzun ihtiyaçlarından, bahçenizin, evinizin, şirketinizin ihtiyaçlarına kadar her konuda size en yakın alışveriş sitesi olduğunu ifade eden bir allkaria.com var.


Hakkımızda Kategoriler
Eminiz

Bir müşterimiz dahi mutsuz olursa o gece rahat uyuyamayıp, ekiple toplanıp sabaha bir çözüm ile başladığımızda, o müşterimizi mutlu ettiğimiz anda yüzlerce yeni müşteri kazandığımızı bildiğimizden;

hakkimizda3
hakkimizda4
Sizden gelen her öneriyi özenle dikkate aldığımızda “size en yakın alışveriş sitesi” odağına biraz daha yaklaştığımızdan;
hakkimizda5
Sahip olduğumuz teknolojinin tüm faydalarını sizler için kullandıkça her müşterimizle nerdeyse özel ilgilendiğimizi, bu sonucun bizi size ne kadar yakınlaştırdığından;
hakkimizda6
Sitemize ziyarete başlayıp, siparişiniz elinize ulaşana kadar her bir süreçte size sorunsuz bir müşteri deneyimi yaşatmanın öneminden eminiz.
Neler Yaptık

Elbette allkaria.com’da yaptığınız her alışverişten karlı çıkmalısınız, uygun fiyatlara ulaşabilmelisiniz. Merak etmeyin, bu konuda oluşturduğumuz güçlü bir ekip sizin yerinize her gün tüm piyasadaki fiyatları didik didik edip gereğini yapıyor.

Bu arada allkaria.com’da “bindir indir/üstü çizili” fiyatları, “-mış gibi yapılan kampanyaları” göremezsiniz. İndirimlerimiz ve kampanyalarımız hakikidir.

hakkimizda7
hakkimizda8

Elbette sipariş verirken çok kolay ve hafif bir deneyim yaşamalısınız ve ödeme güvenliği vb. konularda içiniz kuş gibi rahat olmalı. İşte bu yüzden dünya çapında kabul görmüş yüksek e ticaret teknolojilerini allkaria.com’da tercih ediyoruz.

Ülkenin en güvenli ödeme sistemleriyle çözüm ortağı olduk ve kredi kartınızın güvenliğini olabilecek en yüksek seviyeye getirdik. Tüm bilgilerinizin güvende olması en az sizin kadar bizim içinde önemlidir.

Hakkımızda 30
Ülke çapında geçmişten bugüne kurduğumuz güçlü ticari ilişkiler var. Tüm bu tedarikçilerimizle ortak hedefimiz, siparişinizi size en kısa zamanda en sağlıklı şekilde ulaştırmak olduğundan, tedarikçilerimizle yüksek teknolojili entegrasyonlar yaptık ve süreci adeta bir fabrika otomasyonuna çevirdik.
hakkimizda10
hakkimizda11
hakkimizda12
hakkimizda13
Hakkımızda 9

E-ticaret sitelerinden alışveriş yapan tüketicelerin en büyük probleminin sipariş ettikleri ürünün farklı tedarikçiler tarafından, farklı kargolarla gönderilmesi ve farklı kargoların yolunu gözlemek olduğunu biliyoruz.

Farklı kargoların yolunu gözleme devrini kapattık. Kargolarınızın birisi 3 birisi 13 günde gelmez. Tüm siparişleriniz tek bir paket ile aynı gün kargo edilir. Her bir sipariş için ayrı bir tedarikçi ile iletişim gürültüsü yaşamazsınız. Size ulaşan siparişin allkaria.com’un kontrolünden geçtiğini bilir ve siparişinizi güvenle teslim alırsınız.

Kalite Kontrol
hakkimizda16

Bodrum’da yaşayanlar bilirler, üzerinde allkaria.com logosu taşıyan bir filo, her gün Bodrum sokaklarında “aynı gün teslim” sözümüz için harıl harıl teslimat yapıyor

Aynı günün gecesi ise sizler evinizde istirahatteyken siparişleriniz tüm ülkeye çözüm ortağı olduğumuz kargo firmaları ile taşınıyor. Aynı gün…

hakkimizda17
Hakkımızda 31
hakkimizda18
Herhangi bir müşterimizden gelen bir istek, öneri, müşteri destek talebi, müşteri hizmetlerinde derhal işleme alınıyor. Dahası, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra “Siparişiniz için çok teşekkür ederiz, sizin için yapabileceğimiz başka bir şey var mı” diye aranmaya hazır olun.
Allpara

Her siparişiniz sonrasında dikkate değer miktarlarda Allpara kazanıyorsunuz, hatta ilk siparişinizi verirken de hatta bazı zamanlarda cüzdanınızı şaşırtacak kadar Allpara! Unutmadan, 1 Allpara = 1TL Yani Allpara gerçekten biriken, büyüyen, akıllı telefon bile almanızı sağlayacak kadar gerçek bir hediye para.

Sürdürmek istediğimiz “bu mutlu müşteri deneyiminden, bizde isteriz” diyen oldukça fazla kurumsal müşterimiz de var. Bir çok otel, cafe, restoran, tekne, bizden koca koca siparişleri “whatsapp kullanma kolaylığında” kolayca alabiliyorlar. Bu da tesadüf değil çünkü, onlar için de Badall ve pedall ürünlerimiz var.

Pedall ile hesabınıza yükleme yaparak sipariş süreçleriniz çok daha hızlı hale gelebiliyor. Ayrıca sevdiklerinizin hesaplarına da Pedall yükleyebiliyorsunuz. Hani “ne hediye alsam derdi” veya “Ankara’daki kızıma alışveriş için yükleme yapayım” konuları için.

Badall ile allkaria.com’da kaldıkça ve sipariş verdikçe ayrıcalıklarınız artıyor ve bunlar gerçekten dikkate değer ayrıcalıklar.

allpara-badall-pedall
Hakkımızda 32
Kütüğümüzde Bodrum yazıyor
hakkimizda

Bodrum mandalina kokulu sokaklarıyla, beyaz evleri, mavi sürmeleri, begonvil saçlarıyla bugünümüzün incisi. Geçmişin ise Karia ülkesi Bodrum. Markalaşma ve logo kullanımı, ticaret, üretim, tarım konusunda dünyadaki en önemli medeniyetlerden.

İnsanlık tarihinin kilometre taşlarından. Myndos Kapısına dayanan İskender’den, Salmakis’e, Demeter’e zamanın her katmanına eşlik etmiş dünyanın yedi harikasından (Mausoleum) birinin ev sahibi. Herodot’un, Karia’lı Ada’nın, Hititlerin, Leleglerin, Karialıların, Neyzen Tevfik’in, Cevat Şakir’in, Amiral Turgut Reis’in gelip geçtiği bir eşsiz memleket.

hakkimizda
Hakkimizda

Yani sizinle ülkemizin neresinden tanışmış olursak olalım allkaria.com’un memleketine geldiğinizde bir konser, tiyatro, ağaç, eğitim, tarih, arkeoloji çalışmaları ya da allkariafest gibi bir etkinliğin içinde bulabilirsiniz kendinizi.

hakkimizda23
hakkimizda24
hakkimizda25
hakkimizda26
Sözün özü;
hakkimizda27
allkaria.com 20 yıllık tecrübenin ve bilginin üzerine gerçekleştirdiğimiz 5 yıllık emek yoğun çalışmalarla, akademik temellerle, profesyonel ekipler ve danışmanlıklarla yeni çağın ihtiyaçları ve şartlarına uyarlanmış fakat hiç değişmemesi gereken kuralları ciddiyetle işleten, tüm süreçlerini yazılımla otomasyona eviren, bunun yanında sadece dijital olmayan, insan odaklı bir online alışveriş adresidir.
Günümüzün geleneksel ticaret, online ticaret ve tedarik zinciri gerçekleri temelinde, en büyük iddiası sürdürülebilirlik ve müşteri mutluluğu olan, her katmanı, her kararı ve uygulaması bir çok sentezle damıtılarak inşa edilmiş bir “gerçek” iş modelidir.
allkaria.com insanın delirmişçesine alışveriş yapmasını doğru bulmaz. İnsanları ihtiyaçlarından fazlası için tahrik eden ve aslında hedefine ulaşan yöntemleri kullanmaz. Bu yüzden de ‘’Ne lazımsa all’’ der. Size lazım olan her şeyi en iyi fiyat, en güvenli yol, en hızlı vakitte buluşturur.
Hakkımızda sayfamızı dertleşme sayfasına çevirdiğimizin farkındayız. Kapılarımızı açıyoruz dediğimiz 29 Ekim 2020 tarihinden bu yana izlediğimiz bir çok metrik içinde en dikkatimizi çeken şey hakkımızda sayfamıza yönelik ilgi oldu. Biz de burada size gerçekten ne olduğumuzu anlatmaya çalıştık. Yine de firma bilgileri, kuruluş bilgileri gibi sevimsiz konulara ilgi duyuyorsanız tıklayınız.
hakkimizda28
Hakkimizda33