FARKLI KARGOLARIN YOLUNU GÖZLEME DEVRİ BİTTİ
KARGOLARINIZIN BİRİ 3 DİĞERİ 13 GÜNDE GELMEZ
YÜZLERCE TEDARİKÇİ, TEK KARGO, TEK MUHATAP
ALLPARA 0.00 TL
PEDALL 0.00 TL
BADALL 0

Badall Nedir?

 • Allkaria.com’da yaptığınız her alışveriş, hafızamızda tutulur ve bu alışverişler üzerinden üyeliğiniz sürekli daha verimli, karlı, indirimli hale getirilir. Badall allkaria.com üyelerine sürekli artan ayrıcalıklar sağlayan merdiven sistemidir.
  Alışveriş yaptıkça Badall’da tırmanırsınız.
  Badall ile herkesten farklı ‘’sabit, her üründe ve sürekli’’ indirimlere sahip olursunuz.
 • Badall’ın anlamı nedir?

 • Badall, Orta Anadolu bölgemizde merdiven basamağına verilen BADAL deyiminden türetilmiştir.
 • Badall nasıl çalışır?

 • Allkaria.com’da yaptığınız alışveriş tutarı belirli eşikleri geçtiğinde hesabınıza yeni ve sürekli kalacak, tüm alışverişlerinizde otomatik çalışan indirimler eklenir.
 • Badall'da tırmanmak için yıllık alışveriş tutarı ne olmalıdır?

  Yapılan Alışveriş Tutarı Ulaşılan Badall
  12.000,00 TL Badall 1
  60.000,00 TL Badall 2
  120.000,00 TL Badall 3
  240.000,00 TL Badall 4
  480.000,00 TL Badall 5
  720.000,00 TL Badall 6
  840.000,00 TL Badall 7

  Rakamlar, yaptığınız alışveriş tutarları üst üste eklenerek hesaplanır ve belirlenen eşik rakamlar geçildiğinde hesabınızda ek indirimleri görmeye başlarsınız.
  Örneğin; isterseniz bir seferde, isterseniz toplamda ve istediğiniz sayıda alışverişte; 12.000,00 TL alışveriş yapmışsanız, artık allkaria.com da standart üyelerden bir Badall yukarıdasınız demektir. Site içinde aktif olan ve herkese uygulanan tüm indirimlerin üzerine, kazandığınız allpara’ların da üzerine bir Badall daha yukarıda!

  Ulaştığımız Badall’da kalmaya devam etmenin şartları nelerdir ?

 • Ulaştığınız Badall’da kalmak, ve daha yukarılara çıkmak için allkaria.com kullanıcısı olmaya devam etmeniz yeterli. Eğer bir kere o Badall’a ulaştıysanız, Yaptığınız alışveriş tutarları bulunduğunuz Badall için yeterli seviyede olmasa bile, Badall’ınızda hemen aşağı gitmezsiniz.

  Örneğin bir üst Badall’a ulaşacak alışverişi içinde bulunduğumuz yıl boyunca yapamadınız. Durumunuz yani Badallınız değişmez. Ancak ikinci yılın da sonunda bir önceki Badall sınırının altında alışveriş yapmışsanız, Badall’ınızda aşağı inersiniz.
  Herhangi bir Badall seviyesinde olan bir allkaria.com üyesi, hiç alışveriş yapmasa bile en fazla yılda bir Badall aşağı iner. Yani Badall’da yukarı çıkmak kolay, aşağı inmek zordur.
  Her şey sizi bir üst Badall’a yükseltmek için planlandı.