Grup şirketlerimizden Karyalı Pazarlama, bölgesinde olan 20 yıllık tecrübesini ve lojistik ağını E-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu  “allkaria.com”u açtı.

Allkaria.com, elektronikten yapı kimyasallarına, bahçe mobilyalarından, beyaz eşyaya kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce ürünü, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir sanal pazar deneyimi sunuyor. Allkaria.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçi ve bayiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Allkaria.com yerel küçük ve büyük tüm esnafın günümüz şartlarında internete yenik düştüğü, rekabet gücünün azaldığı, hatta hiç kalmadığı piyasada onların satış imkanlarını arttırmak, son teknoloji pazarlama teknikleri ile buluşturmak fikri ile kuruldu. Bodrum bölgesi için özel tasarlanmış ve terzi işi bir şekilde Karyalı Pazarlama’nın altyapısı ve tecrübesini kullanacak olan yeni nesil E-ticaret platformu, hibrit bir model oluşturacak ve katılımcılarının ürünlerini tüm Türkiye’ ye pazarlayabilmelerinin önünü açacak.

Diğer E-ticaret sitelerinden farklı olarak allkaria.com yapılan dijital pazarlama çalışmaların yanında fiziksel olarak da hazır olan Karyalı Pazarlama’nın güçlü sevkiyat ağı ile Bodrum/Milas bölgesi için bir lojistik merkezi olarak görev almakta ve bünyesindeki satış pazarlama ekibi sayesinde platformumuzda yer alan tedarikçilerimiz için marka penetrasyonu ve faaliyet gösterdiğimiz bölgeler için sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkmaktadır.

Kullanılan son teknoloji ve içerdiği güçlü CRM altyapısı ile allkaria.com bünyesinde yer alan tedarikçiler için pazar analizi, ürün değerlendirmesi gibi her türlü geri bildirimi sizin için toplayıp, kendinize ait panelinizden izleyip uygun gördüğünüz şekilde pazarlama, fiyatlandırma ve tanıtım faaliyetlerine müdahale etmenize imkan sağlıyor. 

Vizyonumuz

Bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

Misyonumuz

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

Stratejimiz

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.