Antimic Kalıcı Yüzey Dezenfektanı Sprey 750ml

 297,00 358,25 (-17%)

Stokta

Antimic® 750 ml Kalıcı Etkili Dezenfektan

Antimic® Nano teknolojik Kalıcı Bio Güvenlik Minumum 30 gün etkili

Karşılaştır
  Bilgi Al
SKU: TDR08-110040001 Kategoriler: ,

Antimic® 750 ml Kalıcı Etkili Dezenfektan

Antimic® Nano teknolojik Kalıcı Bio Güvenlik Minumum 30 gün etkili

Antimic®, Nano-Teknoloji / Sol Gel teknolojisi ile Türkiye’de Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde geliştirildi. Hijyene ihtiyaç duyduğunuz her yüzeyde, yapılan uygulamada bakteri virüs ve mikropların % 99,9 unu hücre zarını parçalayarak yok eder.

Antimic®’ in Diğer dezenfektanlardan farklı olarak kalıcı hijyen teknolojisi sayesinde, gözle görülmesi ve elle hissedilmesi mümkün olmayan nano boyutlarda elastik camsı koruyucu tabakası, her türlü temizlik malzemesi ve günlük kullanım koşulları karşısında uzun süre etkisini yitirmez. Minimum 30 gün, gelebilecek bakteri, virüs ve mikropları yok etmeye devam ederek, üremelerini durdurur. Çapraz bulaşmaları engeller.

Antimic® ürün grubu, en üst standardlarda anti-mikrobiyel teknolojisi ile koruma sağlarken, insan ya da hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunmaktadır.

Antimic® su bazlıdır, içinde ağır metal, solvent ve alkol içermez.

Antimic® Nasıl Uygulanır ?

Antimic®’i hijyen istediğiniz her yüzeyde kullanabilirsiniz. Uygulama yapılacak yüzey temizlendikten ve kuruması beklendikten sonra Antimic® sprey püskürtülür ve ardından bez yada sünger yardımıyla eşit bir şekilde dağıtılır ve kuruması beklenir.

Kuruma sağlandıktan sonra siz ve sevdikleriniz “tam koruma” altında olacak. *Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.

İncelemenizi gönderin

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Genel sorular

Henüz bir soru yok.

Menu