Antimic Kalıcı Yüzey Dezenfektanı Sisleme 1lt

 396,48 476,96 (-17%)

33 adet stokta

BU ÜRÜN SİSLEME UYGULAMASI İÇİN SATILMAKTADIR. SİSLEME UYGULAMASI İŞÇİLİĞİ İÇİN TARAFIMIZDAN FİYAT ALINIZ.

Karşılaştır
  Bilgi Al
SKU: CRW0000ANT02 Kategoriler: ,

Bu ürün ile birlikte alınanlar

Antimic® 1000 ml Kalıcı Etkili Dezenfektan

Antimic® Nano teknolojik Kalıcı Bio Güvenlik Minumum 30 gün etkili

Antimic®, Nano-Teknoloji / Sol Gel teknolojisi ile Türkiye’de Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde geliştirildi. Hijyene ihtiyaç duyduğunuz her yüzeyde, yapılan uygulamada bakteri virüs ve mikropların % 99,9 unu hücre zarını parçalayarak yok eder.

Antimic®’ in Diğer dezenfektanlardan farklı olarak kalıcı hijyen teknolojisi sayesinde, gözle görülmesi ve elle hissedilmesi mümkün olmayan nano boyutlarda elastik camsı koruyucu tabakası, her türlü temizlik malzemesi ve günlük kullanım koşulları karşısında uzun süre etkisini yitirmez. Minimum 30 gün, gelebilecek bakteri, virüs ve mikropları yok etmeye devam ederek, üremelerini durdurur. Çapraz bulaşmaları engeller.

Antimic® ürün grubu, en üst standardlarda anti-mikrobiyel teknolojisi ile koruma sağlarken, insan ya da hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunmaktadır.

Antimic® su bazlıdır, içinde ağır metal, solvent ve alkol içermez.

Antimic® Nasıl Uygulanır ?

Antimic®’i hijyen istediğiniz her yüzeyde kullanabilirsiniz. Uygulama yapılacak yüzey temizlendikten ve kuruması beklendikten sonra Antimic® sprey püskürtülür ve ardından bez yada sünger yardımıyla eşit bir şekilde dağıtılır ve kuruması beklenir.

Kuruma sağlandıktan sonra siz ve sevdikleriniz “tam koruma” altında olacak. *Kullanmadan önce her zaman ürün etiketini ve kullanım talimatlarını okuyunuz.

Ek bilgi

Markalar

İncelemenizi gönderin

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Genel sorular

Henüz bir soru yok.

Menu